Çözüm Ortaklarımız

ANNOVI REVERBERI

1958 yılında İtalyan mühendislik bölgesinin kalbindeki Modena’da kurulan Annovi Reverberi, modern, esnek ve sürekli genişleyen bir şirkettir. DNA’sında gücünü bulan önemli bir üretim ve ticari gerçeklik. Kökleri kurucusunun mirasına ve kişisel deneyimine dayanan bir bilgi birikimiyle, doğduğu ve geliştiği İtalyan üretim bölgesinin canlılığında, orada çalışan yetenekli insanlarda, profesyonelin çoğulculuğu ve mükemmelliği içinde beceriler her zaman dahil edilmiştir. Tarım için diyaframlı pompalar ve endüstriyel yıkama için pistonlu pompalar alanında uluslararası bir lider olan şirket, bugün küresel pazarda avangartı temsil eden, hem özel hem de profesyonel kullanım için basınçlı yıkama makineleri ile temizlik sektöründe de önemli bir varlığa sahiptir.

DANFOSS

Danfoss Yüksek Basınçlı Pompalar (HPP), Danfoss Group’un hızla büyüyen bir bölümüdür. Yüksek basınçlı pompaların ve enerji geri kazanım cihazlarının geliştirilmesi ve üretiminde lider bir küresel oyuncudur. Danfoss’un kritik uygulamalar için pompalar geliştirme konusundaki onlarca yıllık deneyimine dayanan bölümü, pozitif deplasmanlı pompaların tüm avantajlarını yüksek basınçlı uygulamalara getirmek için eksenel pistonlu pompa teknolojisinin geliştirilmesine öncülük etmiştir.

SCHNEIDER ELECTRIC

Şirket ilk Sanayi Devrimi sırasında doğmuştur. Yaklaşık 180 yıl sonra ve kalıcı bağlılık, uzmanlık ve edinilen işletmelerin birleşik gücü sayesinde, her seviyede yenilik sunmaya devam etmektedir.

LOWARA

Pompa ve su teknolojilerinde uluslararası bir standart oluşturmak amacıyla ürünlerin teknolojik yapılarını sürekli geliştirmek ve daha üstün tasarımlı ve yeni ürünleri bünyesine katmak için yatırımlar yapan Lowara, standartların üzerinde ürün ve servis hizmeti sunarak bir değer yaratabilme misyonu ile hareket etmektedir.

AYTOK FİLTRE SİSTEMLERİ

Aytok bugün, 12380 m2si kapalı olmak üzere toplamda 30000 m2 alanda tecrübeli mühendislerinin de içinde bulunduğu çalışanları ile yurt içinde ve 60 dan fazla ülkede bulunan uluslararası müşterilerine hizmet etmektedir.

GAMAK

GAMAK, 1961 yılında Türk sanayisinin üretim yapması için ihtiyaç duyduğu en önemli ürünlerin başında gelen “Elektrik Motoru” konusundaki yerli ürün eksikliğini gidermek amacıyla kuruldu.

VOLT MOTOR

1966 yılında, bobinaj üretimi yapmak üzere kurulan Volt Motor, 1987 yılından itibaren monofaze elektrik motoru ve devamında da trifaze elektrik motoru üretimine başlamış ve elektrik motoru üretimi sektöründeki yerini almıştır.

2011 yılında Volt Motor, 45.000 m2’lik üretim alanı ve 500’den fazla çalışanı ile gerçekleştirdiği yeni teknoloji yatırımları ve AR-GE çalışmaları sonucunda, 63 tip gövdeden, 315 tip tip gövdeye ve 200 Kw güçteki ürün gamına ulaşmıştır.

SMS TORK

SMS TORK, 1985 yılında TORK markası ile sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Ülkemizde ilk yerli solenoid vana, pnömatik aktüatör, pnömatik pistonlu vana, patlaç valf ve elektrikli aktüatör imalatçısıdır. Bugün 87 ülkede TORK marka ürünler tercih edilmektedir.

İmalatını 17.000 metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde gerçekleştiren TORK, bünyesinde bulunan Ar-Ge ekibi ile ülkemizde tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği, %100 yerli ürünler ile müşterilerine çözümler üretmektedir.