Markalarımız

GENFOG

Şirketimiz, 2011 yılında GENFOG™ İklimlendirme Sistemleri Ltd. adıyla İstanbul’da kurulmuştur.
GENFOG™ şirketimiz, Modern Topraksız Tarım Sera Projelerinin iç donanım sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vererek markalaşma sürecini tamamlamış olan GENFOG™ şirketimiz, faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

GENFAN

Modern sera iç donanım alanında hizmet sunan bir diğer markamız GENFAN™️ yüksek kalite sirkülasyon fanlarını üretmektedir. Sera içerisinde yetişen bitkilerin yeterli oksijene ulaşabilmesi adına içerideki havanın, sıcaklığın ve nemin homojen bir şekilde dağılması büyük önem taşımaktadır. GENFAN™️ sirkülasyon fanları düşük enerji kullanımı ve yüksek verimlilik ile çalışır. Sera içerisindeki sirkülasyonu bitkilerin ihtiyacı doğrultusunda en uygun şekilde sağlar.

GENTECH

Modern sera iç donanımın olmazsa olmazları arasında yer alan ve topraksız tarıma imkan sağlayan diğer önemli parçalar arasında gutter sistemleri, bitki askı sistemleri, gutter sehpaları gibi parçalar sıralanabilir. Sunduğumuz modern seralarda kullanılan birçok çözüm gibi askılı gutter sistemimizi de GENTECH™️ markamız bünyesinde kendimiz üretiyoruz. Askılı gutter sistemlerimiz bitkilerin su dağılımından ürün büyümesinin kontrolüne kadar birçok farklı etken en ince detayına kadar düşünülerek en yüksek verimi alabilmek adına tasarlanmaktadır.

GENCOOLING

Sera tarımının en temel çıkış amaçlarından biri olan kapalı iklim kontrolü, günümüzde dış hava koşulları ne olursa olsun bitki yetiştirmek için istediğimiz şartları oluşturabilmemizi sağlar. GENCOOLING™️ sera içerisinde yetişen bitkiler için nem ve sıcaklık gibi etkenleri kontrol ederek en uygun ortamı sağlayabileceğiniz çözümler sunmaktadır.